مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم

شیک فایل

شیک فایل
آیا میدانید فایل های شیک فایل قبل از انتشار چندبار بازنگری می شود ؟
مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم
تعداد فایل : 2 | تعداد صفحات : 24 | حجم اصلی فایل ها : 1.26 مگابایت | کد این محصول : 67


مشخصات مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم

عنوان مقاله به انگلیسی : Enhancing the role of the arts in primary pre-service teacher education
عنوان مقاله به فارسی : افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم
+ مترجم : سایت شیک فایل [بابک میرزائی]

– نویسندگان مقاله : Dan Davies

– موضوعات مقاله ( کلید واژه ) : هنر، اولیه، قبل از خدمت آموزش معلمان، صلیب برنامه، نگرش معلم، مراکز فرهنگی ,Arts,Primary,Pre-service teacher education,Cross-curricular,Teacher attitudes,Cultural centres

– تعداد صفحات : متن انگلیسی این مقاله در 9 صفحه با فرمت پی دی اف (PDF) و ترجمه فارسی آن در 15 صفحه با فرمت ورد (Word) قابل دانلود است.

– سال انشار : 2010

متن چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

این مطالعه اثر خدمات اولیه معلمان را نسبت به جهت گیری در مقابل هنرهای از پیش شکل گرفته به صورت هفته ای درون یک برنامه آموزشی معلم با یک سال تحصیل در دوره فوق لیسانس را نشان می دهد. شواهدی در ارتباط با محدودهای از داده های جمع آوری شده قبل، در طول و بعد ار هفته وجود دارد که برای استحکام خود تصویری شرکت کنندگان به عنوان افراد هنری کمک می کند که منجر به شناسایی شدن ارزش هنرها در تحصیل بچه ها می گردد و اطمینان در کار کردن را با حرفه برای آموزش دادن هنرها در روش انظباطی متقاطع را افزایش می دهد. درون یک آب و هوای پیچیده این مطالعه پیش خدمات معلمان را پیشنهاد می کند که برای چنین تجربه هایی برای غلبه کردن بر ترس از برنامه آموزشی ابداعی مورد نیاز می باشد.

متن انگلیسی چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

This research sought to explore the impact upon pre-service teachers’ orientations towards the arts of a performing arts week within a one-year postgraduate teacher education programme. There is evidence from a range of data collected before, during and after the week that it had helped to strengthen participants’ self-image as artistic individuals who recognise the value of the arts in children’s education and have enhanced confidence in working with different professionals to teach the arts in a crossdisciplinary way. Within a climate of compliance, this study suggests that pre-service teachers require such experiences to overcome their fear of curriculum innovation.rm conservation consultants, administrators, specialist trades, educators and the non-specialist reader

دانلود ترجمه کامل این مقاله
دانلود ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم بلافاصله بعدر از پرداخت
» نحوه خرید و دانلود ترجمه کامل ( مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید ترجمه این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و در صورت داشتن ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت این ترجمه که مبلغ 7000 تومان می باشد ، لینک دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم به شما نمایش داده شده و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

- قیمت این ترجمه 7000 تومان میباشد .
برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , ,

نظرات دیگران درباره این مطلب


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.