ترجمه مقاله فلسفه اپل، از محصولات اولیه مکین تاش در سال 1948 تا تولید آیپاد

شیک فایل

شیک فایل
آیا میدانید فایل های شیک فایل قبل از انتشار چندبار بازنگری می شود ؟
ترجمه مقاله فلسفه اپل، از محصولات اولیه مکین تاش در سال 1948 تا تولید آیپاد

ترجمه مقاله فلسفه اپل، از محصولات اولیه مکین تاش در سال 1948 تا تولید آیپاد
تعداد فایل : 2 | تعداد صفحات : 24 | حجم اصلی فایل ها : 590 کیلوبایت | کد این محصول : 62


مشخصات ترجمه مقاله فلسفه اپل، از محصولات اولیه مکین تاش در سال 1948 تا تولید آیپاد

عنوان مقاله به انگلیسی : Apple’s philosophy, from the original Macintosh in 1984 to the iPod
عنوان مقاله به فارسی : فلسفه شرکت اپل، از محصولات اولیه مکین تاش در سال 1948 تا تولید آیپاد
+ مترجم : سایت شیک فایل [بابک میرزائی]

– موضوعات مقاله ( کلید واژه ) :در مورد اپل,بنیان شرکت اپل,درباره استیو جابز,نحوه پیشرفت شرکت اپل,آغار شرکت اپل تا آی پد,اپل,شرکت اپل از آغار تا به اکنون ,In the case of Apple, the founder of Apple, Steve Jobs on how to improve Apple, Apple to start iPad, Apple, Apple began to All

– تعداد صفحات : متن انگلیسی این مقاله در 9 صفحه با فرمت پی دی اف (PDF) و ترجمه فارسی آن در 15 صفحه با فرمت ورد (Word) قابل دانلود است.

متن چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

شخصیتش در محصولاتی که تولید می کرد، منعکس می شد. همانند فلسفه اصلی شرکت اپل از سیستم اصلی مکینتاش در سال 1984 تا ایپاد نسل بعدی، که یکپارچگی به هم پیوسته نرم افزار و سخت افزار می باشد، این ها مواردی هستند که توسط استیو جاب مورد بررسی قرار گرفتند. اشتیاق، کمال گرایی، روحیه، ارزوها، هنرمندی، جادو و وسواس برای کنترل، به طور یکپارچه ای در ارتباط با روش او برای کسب و کار و محصولاتی بود که حاصل می شدند.

نظریه میدانی یکپارچه که باعث پیوند شخصیت و محصولات تولید شده توسط  جاب می شود به دنبال یکی از برجسته ترین خصوصیاتش آغاز می گردد: یعنی انرژی او.سکوت او همانند حرف زدن بی پروایش سوزاننده بود، او یاد گرفته بود بدون چشمک زدن به چیزی خیره بماند. گاهی اوقات شدت انرژی او از نقطه نظر اشتیاق به کامپیوتر بسیار زیاد بود همانند زمانی که با تمام وجودش به توصیف موسیقی باب دیلان می پرداخت و محصولاتی که او در آن زمان از آن پرده برداری می کرد شگفت انگیز ترین چیزی بود که شرکت اپل تا به حال ساخته بود. در زمان های دیگر، به ویژه زمانی که او تهدیداتی را از گوگل یا مایکروسافت که شرکت اپل را متهم به تقلب می کردند، بسیار بر افروخته می شد.

 

متن انگلیسی چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

Abstract :

His personality was reflected in the products he created. Just as the core of Apple’s philosophy, from the original Macintosh in 1984 to the iPad a generation later, was the end-to-end integration of hardware and software, so too was it the case with Steve Jobs: His passions, perfectionism, demons, desires, artistry, devilry, and obsession for control were integrally connected to his approach to business and the products that resulted.
The unified field theory that ties together Jobs’ personality and products begins with his most salient trait: his intensity. His silences could be as searing as his rants; he had taught himself to stare without blinking. Sometimes this intensity was charming, in a geeky way, such as when he was explaining the profundity of Bob Dylan’s music or why whatever product he was unveiling at that moment was the most amazing thing that Apple had ever made. At other times it could be terrifying, such as when he was fulminating about Google or Microsoft ripping off Apple.

دانلود ترجمه کامل این مقاله
دانلود ترجمه ترجمه مقاله فلسفه اپل، از محصولات اولیه مکین تاش در سال 1948 تا تولید آیپاد بلافاصله بعدر از پرداخت
» نحوه خرید و دانلود ترجمه کامل ( ترجمه مقاله فلسفه اپل، از محصولات اولیه مکین تاش در سال 1948 تا تولید آیپاد ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید ترجمه این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و در صورت داشتن ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت این ترجمه که مبلغ 9000 تومان می باشد ، لینک دانلود ترجمه مقاله فلسفه اپل، از محصولات اولیه مکین تاش در سال 1948 تا تولید آیپاد به شما نمایش داده شده و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

- قیمت این ترجمه 9000 تومان میباشد .
برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , ,

نظرات دیگران درباره این مطلب


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.