ترجمه مقاله مدل ترمودینامیکی ساده برای داپ کردن و آلیاژسازی نانوذرات

شیک فایل

شیک فایل
آیا میدانید فایل های شیک فایل قبل از انتشار چندبار بازنگری می شود ؟
ترجمه مقاله مدل ترمودینامیکی ساده برای داپ کردن و آلیاژسازی نانوذرات

ترجمه مقاله مدل ترمودینامیکی ساده برای داپ کردن و آلیاژسازی نانوذرات
تعداد فایل : 2 | تعداد صفحات : 20 | حجم اصلی فایل ها : 678 کیلوبایت | کد این محصول : 74


مشخصات ترجمه مقاله مدل ترمودینامیکی ساده برای داپ کردن و آلیاژسازی نانوذرات

عنوان مقاله به انگلیسی : A simple thermodynamic model for the doping and alloying of nanoparticles
عنوان مقاله به فارسی : مدل ترمودینامیکی ساده برای داپ کردن و آلیاژسازی نانوذرات
+ مترجم : سایت شیک فایل [بابک میرزائی]

– نویسندگان مقاله : J P Petropoulos, T R Cristiani, P B Dongmo and J M O Zide

– موضوعات مقاله ( کلید واژه ) :  آلیاژسازی نانوذرات , مدل ترمودینامیکی , نانو , داپ کردن   , blending nanoparticles, thermodynamic model, the Nano, the Dap

– تعداد صفحات : متن انگلیسی این مقاله در 8 صفحه با فرمت پی دی اف (PDF) و ترجمه فارسی آن در 12 صفحه با فرمت ورد (Word) قابل دانلود است.

– سال انشار : 2011

متن چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

ورود ناخالصی در نانوذرات با استفاده از ترمودینامیک مدلسازی شده است. برای ذرات کوچک، ورود ذرات به صورت نامنظم کاهش می¬یابد که مشکلاتی را برای داپ کردن بوجود می¬آورد. ما نشان می¬دهیم که انرژی آزاد ناخالصی¬های سطحی در نانوذرات کوچک کمتر از انرژی تجمع یافتن ناخالصی¬ هسته می باشد، به همین دلیل به صورت ترجیحی داپ کردن سطحی اتفاق می¬افتد. اندازه بحرانی برای داپ کردن هسته¬ها نامشخص است، این اندازه کمتر از مقداری است که از لحاظ انرژی نامطلوب است. ما نشان می دهیم که موارد بیشتری از غلظت در حالت بالک امکان¬پذیر است که مطابق با افزایش آلیاژسازی می¬باشد.

متن انگلیسی چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی
Impurity incorporation into nanoparticles is modeled using thermodynamics. For small particles, entropically driven impurity incorporation is reduced, rendering doping difficult. We show that the free energy of surface impurities in small nanoparticles is lower than core impurities, surface doping therefore occurs preferentially. A critical size for core doping is identified, below which it is energetically unfavorable. In all cases, core impurity concentration is reduced as particle size decreases. We show larger than bulk impurity concentrations are possible, corresponding to increased alloying.

دانلود ترجمه کامل این مقاله
دانلود ترجمه ترجمه مقاله مدل ترمودینامیکی ساده برای داپ کردن و آلیاژسازی نانوذرات بلافاصله بعدر از پرداخت
» نحوه خرید و دانلود ترجمه کامل ( ترجمه مقاله مدل ترمودینامیکی ساده برای داپ کردن و آلیاژسازی نانوذرات ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید ترجمه این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و در صورت داشتن ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت این ترجمه که مبلغ 5000 تومان می باشد ، لینک دانلود ترجمه مقاله مدل ترمودینامیکی ساده برای داپ کردن و آلیاژسازی نانوذرات به شما نمایش داده شده و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

- قیمت این ترجمه 5000 تومان میباشد .
برچسب‌ها, , , , , , , , ,

نظرات دیگران درباره این مطلب


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.