مقاله انگلیسی با ترجمه روش یادگیری فازی کیو برای هدایت کردن ربات خودکار

شیک فایل

شیک فایل
آیا میدانید فایل های شیک فایل قبل از انتشار چندبار بازنگری می شود ؟
مقاله انگلیسی با ترجمه روش یادگیری فازی کیو برای هدایت کردن ربات خودکار

مقاله انگلیسی با ترجمه روش یادگیری فازی کیو برای هدایت کردن ربات خودکار
تعداد فایل : 2 | تعداد صفحات : 20 | حجم اصلی فایل ها : 995 کیلوبایت | کد این محصول : 29


مشخصات مقاله انگلیسی با ترجمه روش یادگیری فازی کیو برای هدایت کردن ربات خودکار

عنوان مقاله به انگلیسی : A Fuzzy Q-Learning Approach to Navigation of an Autonomous Robot
عنوان مقاله به فارسی : روش یادگیری فازی کیو برای هدایت کردن ربات خودکار
+ مترجم : سایت شیک فایل [بابک میرزائی]

نویسندگان مقاله : Sepideh Valiollahi,Reza Ghaderi,Ataollah Ebrahimzadeh

موضوعات مقاله ( کلیمات کلیدی ) :: یادگیری Q فازی, هدایت کردن خودکار,Q-learning ,autonomous navigation , Khepera robot, ربات Khepera

تعداد صفحات : متن انگلیسی این مقاله در 6 صفحه با فرمت پی دی اف (PDF) به همراه ترجمه فارسی آن در 14 صفحه با فرمت ورد (Word) قابل دانلود است.

متن چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

الگوریتم پیشنهاد داده شده مزیت هایی را از روش منطق فازی جفت شده و یادگیری Q برای برآورده ساختن نیازهای مربوط به هدایت کردن خودکار دریافت کرده است. سپس قوانین فازی یک تصمیم گیری و یک چارچوب کاری قابل قبول را برای مدیریت کردن عدم اطمینان ها فراهم می سازد و همچنین اجازه استفاده کردن از دانش سلسله واری را نیز می دهد. ساختار دینامیکی مربوط به یادگیری Q آن را به صورت یک ابزار متعهد در آورده است که تنظیم کننده پارامترهای تداخل فازی در زمانی است که دانش کمی در این زمینه وجود دارد یا اصلا وجود ندارد که در این صورت در سراسر دنیا در دسترس می باشد. ربات در سر تا سر دنیا به صورت مجموعه ای از جفت ها با فعالیت حرکتی مدل شده است. برای هر وضعیت فازی شده، برخی از فعالیت های پیشنهاد داده شده وجود دارد. وضعیت ها مرتبط با فعالیت های منطبق آن ها از طریق قوانین فازی می باشد که خود براساس استدالال انسانی هستند. ربات فعالیت تحریک شده بیشتری را برای هر وضعیت از طریق آزمایش های آنلاین انتخاب می کند. کارایی مربوط به روش پیشنهاد داده شده از طریق آزمایش هایی براساس ربات شبیه سازی شده Khepera موجود می باشد.

متن انگلیسی چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

Abstract :

The proposed algorithm takes advantage of coupling fuzzy logic and Q-learning to fulfill requirements of autonomous navigations. Fuzzy if-then rules provide a reliable decision making framework to handle uncertainties, and also allow incorporation of heuristic knowledge. Dynamic structure of Q-learning makes it a promising tool to adjust fuzzy inference parameters when little or no prior knowledge is available about the world. To robot, the world is modeled into a set of state-action pairs. For each fuzzified state, there are some suggested actions. States are related to their corresponding actions via fuzzy if-then rules based on human reasoning. The robot selects the most encouraged action for each state through online experiences. Efficiency of the proposed method is validated through experiments on a simulated Khepera robot.

دانلود ترجمه کامل این مقاله
دانلود ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه روش یادگیری فازی کیو برای هدایت کردن ربات خودکار بلافاصله بعدر از پرداخت
» نحوه خرید و دانلود ترجمه کامل ( مقاله انگلیسی با ترجمه روش یادگیری فازی کیو برای هدایت کردن ربات خودکار ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید ترجمه این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و در صورت داشتن ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت این ترجمه که مبلغ 6000 تومان می باشد ، لینک دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه روش یادگیری فازی کیو برای هدایت کردن ربات خودکار به شما نمایش داده شده و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

- قیمت این ترجمه 6000 تومان میباشد .
برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات دیگران درباره این مطلب


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.