دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دمای رنگی برای سایه روشن معماری

شیک فایل

شیک فایل
آیا میدانید فایل های شیک فایل قبل از انتشار چندبار بازنگری می شود ؟
مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دمای رنگی برای سایه روشن معماری

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دمای رنگی برای سایه روشن معماری
تعداد فایل : 2 | تعداد صفحات : 19 | حجم اصلی فایل ها : 558 کیلوبایت | کد این محصول : 19


مشخصات مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دمای رنگی برای سایه روشن معماری

عنوان مقاله به انگلیسی : Chromaticity and Color Temperature for Architectural Lighting
عنوان مقاله به فارسی : دمای رنگی برای سایه روشن معماری
+ مترجم : سایت شیک فایل [بابک میرزائی]

نویسندگان مقاله : Ian Ashdown
موضوعات مقاله : معماری,نقش رنگ در معماری ,دمای رنگی,سایه روشن,نکات حرفه ای در معماری,لامپ رنگی، هم بستگی درجه حرارت رنگ، نور سفید، عمومی ساختن CCT متری، شاخه های LED

تعداد صفحات : متن انگلیسی این مقاله در 7 صفحه با فرمت پی دی اف (PDF) به همراه ترجمه فارسی آن در 12 صفحه با فرمت ورد (Word) قابل دانلود است.

متن چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

HBLED ها به عنوان یک بعد جدید برای طراحی سایه و روشن در معماری است. در مقایسه با منابع نور سفید در گذشته مانند فلوروسانت و لامپ های هالید فلزی، HBLEDها نوری را عرضه می کنند که در آن طراحان بی نظیری دمای رنگ و لامپ رنگین را کنترل می کنند. این پیشرفت همراه با دو سوال مهم می باشد که عبارتند از: 1- چگونه باید درجه گرما استاندارد مرتبط و رنگی را با استفاده از لامپ های تولید شده براساس منابع نوری HBLED به کار برد و 2- محدودیت های مناسب برای متغیرهای رنگی برای دسته های LED چگونه است؟ پاسخ ها به این سوالات بر قبول کردن HBLEDها توسط طراحان نور معماری تثیر خواهد گذاشت.

 

متن انگلیسی چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

Abstract :

HBLEDs bring a new dimension to architectural lighting design: color. Compared to traditional “white” light sources such as fluorescent and metal halide lamps, HBLEDs offer lighting designers unprecedented control over color temperature and lamp chromaticity. This raises two important questions: 1) How should the correlated color temperature metric used by lamp manufacturers be applied to HBLED-based light sources; and 2) What are appropriate limits on chromaticity variances for LED clusters and arrays? The answers to these questions will influence the acceptance of HBLEDs by architectural lighting designers.

دانلود ترجمه کامل این مقاله
دانلود ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دمای رنگی برای سایه روشن معماری بلافاصله بعدر از پرداخت
» نحوه خرید و دانلود ترجمه کامل ( مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دمای رنگی برای سایه روشن معماری ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید ترجمه این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و در صورت داشتن ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت این ترجمه که مبلغ 8000 تومان می باشد ، لینک دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دمای رنگی برای سایه روشن معماری به شما نمایش داده شده و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

- قیمت این ترجمه 8000 تومان میباشد .
برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات دیگران درباره این مطلب


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.