مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی راه حل های شبکه محلی بیسیم سیار بروکید | شیک فایل

شیک فایل

شیک فایل
آیا میدانید فایل های شیک فایل قبل از انتشار چندبار بازنگری می شود ؟
مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی راه حل های شبکه محلی بیسیم سیار بروکید

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی راه حل های شبکه محلی بیسیم سیار بروکید
تعداد فایل : 2 | تعداد صفحات : 21 | حجم اصلی فایل ها : 1.56 مگابایت | کد این محصول : 73


مشخصات مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی راه حل های شبکه محلی بیسیم سیار بروکید

عنوان مقاله به انگلیسی : Brocade Mobility Wireless LAN Solutions
عنوان مقاله به فارسی : راه حل های شبکه محلی بیسیم سیار بروکید
+ مترجم : سایت شیک فایل [بابک میرزائی]

– تعداد صفحات : متن انگلیسی این مقاله در 7 صفحه با فرمت پی دی اف (PDF) و ترجمه فارسی آن در 14 صفحه با فرمت ورد (Word) قابل دانلود است.

– سال انشار : 2012

متن چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی

راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید، بهترین فناوری شبکه های بی سیم هم سطح خود را برای شرکت هایی که نیازمند ایجاد دسترسی بی سیم مقرون به صرفه با سرعت بالا، معتبر ودسترسی بی سیم امن و برنامه های کاربردی در هر جا و هر زمان می باشند، ایجاد می کند. اخیرا شرکت ها از فناوری وای فای به عنوان جایگزینی برای شبکه های کابلی، استفاده می کنند. معرفی 802.11n این شانس را برای شرکت های ایجاد کرده تا از یک رویکرد کلی نگر برای ارتقای شبکه های خود حمایت کنند. راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید، پشتیبانی را از 802.11n مبتنی بر شبکه های بی سیم کرده، و می توانند به شرکت ها کمک کند تا نیازهایشان را برآورده کرده و مبنایی را برای رشد در آینده ایجاد می کنند. بروکید، محدوده گسترده ای از نقاط دسترسی 802.11n بی سیم با سرعت بالا و عملکرد بالا را ارائه داده که خدمات صوتی بی سیم قابل اطمینان بر روی شبکه های محلی بی سیم (VoWLAN)، ویدئو و داده  داخل ساختمان و همچنین در سرتاسر فضای باز ارائه می دهد.

 

متن انگلیسی چکیده مقاله ترجمه شده به فارسی
Brocade Mobility enterprise WLAN solutions provides best-in-class wireless networking technologies for enterprises that need to cost-effectively provide high-speed, reliable, and secure wireless access and applications anywhere, anytime. Until recently, enterprises have chosen to deploy Wi-Fi only as an adjunct to a wired network. The introduction of 802.11n provides enterprises with an opportunity for a holistic approach to upgrading the network edge. Brocade Mobility enterprise WLAN solutions, featuring support for 802.11n-based wireless networking, can help enterprises meet these requirements and lay the foundation for future growth. Brocade offers a broad range of highperformance high-speed wireless 802.11n access points (APs) that deliver reliable wireless

دانلود ترجمه کامل این مقاله
دانلود ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی راه حل های شبکه محلی بیسیم سیار بروکید بلافاصله بعدر از پرداخت
» نحوه خرید و دانلود ترجمه کامل ( مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی راه حل های شبکه محلی بیسیم سیار بروکید ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید ترجمه این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و در صورت داشتن ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت این ترجمه که مبلغ 4500 تومان می باشد ، لینک دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی راه حل های شبکه محلی بیسیم سیار بروکید به شما نمایش داده شده و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

- قیمت این ترجمه 4500 تومان میباشد .
برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات دیگران درباره این مطلب


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.